Wianki komunijne

Najpiękniejsze wianki komunijne, wykonywane na indywidualne zamówienie.

Jednym z elementów dekoracyjnych przypisanych do I Komunii Świętej jest wianek, który dodaje uroku i delikatności dziewczynce przystępującej do tego sakramentu. To właśnie ten mały, ale ważny element , symbolizuje niewinność i delikatność dziecka. Dodatkowo opaski, wianki komunijne, pozwalają dziewczynkom wyróżniać się w tak ważnym dla nich dniu. I Komunia Święta to dzień wyjątkowy, wyjątkowe są także ozdoby które wykonujemy z żywych kwiatów. Na szczęście nigdy nie zaginęła tradycja plecenia ich na I Komunię , dobrze dobrane kwiaty utrzymują świeżość przez cały Biały Tydzień. Czasami wykonywane są dwa wianki komunijne dla dziewczynki- jeden na I Komunię Świętą, a drugi na Biały Tydzień. Podczas spotkania, na którym spotykamy się z Państwem, wspólnie tworzymy wzór wianka komunijnego, który idealnie odzwierciedla Państwa potrzeby ale przede wszystkim podkreśla urodę dziecka. Nie zapominajmy, że to przecież Ich uroczystość😊. Pod uwagę trzeba wziąć strój komunijny, urodę dziewczynki oraz planowaną na Komunię fryzurę. Za każdym razem powstają dekoracje komunijne takie jak: wianek komunijny, wiązanka komunijna, lub bransoleta, które spełniają wszystkie życzenia naszych Klientów oraz jest idealne dopasowana dla dziecka.

Nie zawsze Rodzice mają pomysł na wianek komunijny– w takiej sytuacji zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii. Jeżeli również tam nie znajdą Państwo „tego czegoś”, zapraszamy na wspólne spotkanie. Mamy za sobą setki wykonanych wianków z najróżniejszych kwiatów, dlatego na pewno pomożemy Państwu dobrać idealny wianek komunijny lub wiązankę. Po więcej informacji, zapraszamy do odwiedzenia zakładki cennik dekoracji komunijnych, gdzie znajdują się progi cenowe dekoracji, które wykonujemy. Mogą Państwo również do nas zadzwonić lub napisać z prośbą o kosztorys, który wyślemy Państwu na maila.

Jeśli nie znajdziecie w galerii odpowiedniego wianka komunijnego – nic straconego, wystarczy umówić się na spotkanie, my pomożemy dobrać odpowiedni wianek komunijny.