Dekoracja kościoła na Komunię

Dekoracja Kościoła na Komunię – dlaczego jest tak ważna…

Wszelkie projekty dekoracji kościoła z okazji I Komunii Świętej należy konsultować z parafią, w której będzie miała miejsce uroczystość. Zazwyczaj zainteresowani rodzice, na spotkaniu z pracownią dekoracji Candida, przedstawiają swoje oczekiwania i wytyczne. Po takim spotkaniu powstaje gotowy projekt dekoracji kościoła na Komunie z wyceną.
Podczas uroczystości I Komunii Świętej poprzez dekoracje kwiatowe staramy się wyróżnić następujące miejsca: ołtarz, tabernakulum, ołtarze boczne lub figura patrona parafii, nawa główna, ławki, w których siedzą dzieci przyjmujące I Komunię Świętą. Jak widać na zdjęciach zaprezentowanych w galerii, najwięcej uwagi przykuwa dekoracja ołtarza.
Kwiaty do dekoracji nawy głównej mogą być zawieszone na ławkach bądź umieszczone w konstrukcjach specjalnie przygotowanych do tego celu. Gdy w kościele są ciemne ławki, ozdabiamy je białymi wstążkami, aby kontrast pomiędzy kwiatami a ławką był bardziej widoczny.

I Komunia Święta to niezwykłe wydarzenie, zasługujące na odpowiednią celebrację. Nieodłącznym elementem każdej I Komunii jest specjalnie przygotowana do tego święta dekoracja kościoła. Tego dnia kościół, dzięki dekoracjom kwiatowym, staje się miejscem bardzo odświętnym oraz pięknym. Wszystkie najważniejsze miejsca są odpowiednio przyozdobione. Pracownia dekoracji Candida zajmie się udekorowaniem kościoła na I Komunię Świętą zgodnie z ustalonym projektem oraz budżetem. Działamy w pełni profesjonalnie, szanując i przestrzegając wszelkich zasad, jakie panują w kościele. Dekoracja Kościoła na Komunię tylko w pracowni dekoracji Candida.